.

.

Бејзбол: Големата Американска Игра: Приказната За Њујорк Метс

Бејзбол: Големата Американска Игра: Приказната За Њујорк Метс

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Историјата На професионалниот бејзбол тим На Њујорк Се Среќава од неговата инаугуративна сезона 1962 до денес, истакнувајќи ги најголемите играчи на тимот и најнезаборавните моменти. • Автор : Мајкл Е Гудман • ИСБН : 9780898126464 • Формат : Мека • Датум На Објавување : 2012-02-01.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата