.

.

Студио Патио разговор постави надворешни софа софа поставени плетени мебел за внатрешен двор со беж перничиња

Студио Патио разговор постави надворешни софа софа поставени плетени мебел за внатрешен двор со беж перничиња

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сетот за разговор со 7 парчиња со перничиња прави одличен додаток на вашиот двор, палуба, тремот и други простори на отворено. Овој стилски сет е отпорен на временски услови, издржлив и создава одлично место за вашите пријатели, семејство, соседи и многу повеќе за собирање. Комплетот вклучува тросед со три места, два едриличари и една правоаголна метална маса. Вртежните едриличари и софи се направени со цврсти челични рамки, привлечни сите временски кафеави плетени и супериорни избледени полиестерски ткаенини од 200гр олефин полиестер за долго абење и издржливост. За зголемена отпорност на 'рѓа, челичните рамки се и обложени со Е-обложена и во прав. Уживајте во вашата внатрешен двор или надворешна просторија со MF Studio 7-парчен разговор за внатрешен двор, поставен со перници. MF Studio 7 Pieces Paids Tatio Sfiction Set со беж перничиња со рачно изработени, плетени од сите временски услови со ткаење со двојни wallидови на рацете и грбот. Е-обложени и обложени метални рамки обложени во прав за трајност отпорна на 'рѓа. Врво-како PE Fine Tabletop. Отпорни на избледени и дамки и отпадоци од водата надградени 200 G олефинполистер ткаенина поставена со сунѓер со висока густина. Лабава перница назад. Перница покрива чиста со благ сапун и вода. Димензии на троседот со три седишта : 81.3 "L x 31,5" W x 29.3 "H. Loveseat Dimensions : 57,5" W X 31.9 "D X 29.3" H. Димензии на вртење на едриличари : 5 "w x 31,5" d x 29.3 "ч. Правоаголна табела : 49,6" L x 25.6 "W x 17.7" H. Ограничувањето на тежината е 350 по седиште. 1-годишна гаранција. Ве молиме, забележете дека оваа ставка ќе биде доставена во 5 кутии што може да не пристигнат во исто време. Ве молиме, почекајте трпеливо за сите пакувања. Јавете се на нашата услуга за сервисирање на клиентите на 877-606-2818 Or Е-пошта : услуга@ . пакетот вклучува : . 1 x софа со три седишта. 1 x Loveseat. 2 x се вртат едриличари. 1 x правоаголна табела. Седишта и задните перничиња. Упатство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата