.

.

Даива ДСБ-Б55ЛБ150ИГ Самурај Плетенка Линија 55лб 150ид Филер

Даива ДСБ-Б55ЛБ150ИГ Самурај Плетенка Линија 55лб 150ид Филер

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Линијата самурај е за разлика од која било друга линија со плетенки на пазарот. Секако дека е силен и чувствителен, но исто така е значително потенок, помек, помазен и пофлексибилен од обичните плетенки. Тоа значи помалку триење за подобри фрлања; намален шум на линијата на повлекувањето; и побрза стапка на мијалник поради помал отпор на струја. Зелена Даива Дсб-б55лб150иг Самурај Плетенка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата