.

.

Вклучување на перформансите на девојчињата во Авиа

Вклучување на перформансите на девојчињата во Авиа

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Сега тоа е обвивка. Оваа перформанси кардиган од Авиа има затворено затворање на завиткување за да носи многу начини : Излезени на страна, назад или предна за стилска завршница на сите нејзини облеки. Отворете го предниот кардиган со затворање на шминка. 65% полиестер/35% рајон. Машина за перење. Направено во Виетнам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата