.

.

Женски Пролетни Врвови Секојдневен Симпатичен Гном Со Долги Ракави Со Карирана Љубовна Шема На Срце Печатење Пуловер Дуксери Лабави Маици За Вежбање

Женски Пролетни Врвови Секојдневен Симпатичен Гном Со Долги Ракави Со Карирана Љубовна Шема На Срце Печатење Пуловер Дуксери

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трендовски Попуст/Летен Клиренс За Заштеда/Ново Пристигнување 2023 Содржина На Пакетот : Женски Врвови Х 1 Материјал од Овие Врвови : 65% Полиестер+35% Памучна Ткаенина : Полиестер+Памук,еластична и течна,висококвалитетна ткаенина,супер мека и удобна за допирање и носење. Повод : Секојдневен Дневен/Дома/Ноќно Излегување/Клупска Облека/Коктел/Забава/Дружење/Лежење/Шопинг/Одмор/Одмор/Патување/Викенд/СКАРА/Паб/Вечера/Вечер/Романтичен Состанок/Свадба/Модна Фотосесија/Шик Улична Облека/Работа/Канцеларија/Плажа/Крајбрежје Носат Натпревар : може да Бидат фустани со кој било накит, сандали, високи потпетици, апостолки или патики енен во летна плажа. И, исто така, можете да се облекувате со јакни, тексас облека, кожна облека, палто, кардиган во пролет, лето, fall или зима. Препорачуваме измијте со рака нежно во ладна вода. Закачете се да се исуши. Не избелувајте и не мијте со топла вода. Одвојување перење за да се избегне боење облека.Табела со големини(1 инч=2,54 см) : 0 Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 67см/26.38 " Должина : 66см/25.98". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 68см/26.77 " Должина : 67см/26.38". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 69см/27.17 " Должина : 68см/26.77". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 70см/27.56 " Должина : 69см/27.17". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 71см/27.95 " Должина : 70см/27.56". П Мајка Кошули За Жени Изветвени; Маици За Жени Памук; Медицинска Сестра Кошули За Жени; Плус Големина Бела Кошула Фустан За Жени; Маици За Жени Графички Grетски; Маици За Жени Трендовски; Кошули За Доење За Жени Долг Ракав; Фудбалски Кошули За Жени Канелени; Преголеми Маици Кошули За Жени Графички; Женски Копчиња Кошула Краток Ракав; Гепард Печати Кошули За Жени Краток Ракав; Женски Графички Маици Гроздобер Трендовски; Работат Надвор Кошули Жена Сува Одговара; Вратоврска Матрица Кошула За Семејство; Хипи Кошули За Жени 70-Ти;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата