.

.

Квалентни Возрасни Жени Чевли Жени Нејасни Слајдови Влечки Дами Мода Лето Цврста Кожа Површина Метална Тока Отворена Варена Волна Влечки Жени Црна 6.5

Квалентни Возрасни Жени Чевли Жени Нејасни Слајдови Влечки Дами Мода Лето Цврста Кожа Површина Метална Тока Отворена Варена

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Нејасни Слајдови Влечки Дами Мода Лето Цврста Кожа Површина Метална Тока Отворена Варена Волна Влечки Женски Пол : Жени, Девојче. Горен Материјал : Вештачка кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 1,5 см/0,59". Висина на платформата : 1см/0,39". ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Фин Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Женски Влечки Со Големина 6 Домашни Влечки За Жени Женски Влечки со Ѓон. Лесен Чевел за Одење,Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор,мода и Личност. Домашни Влечки За Женски Влечки За Жени Тврди Ѓон Женски Влечки Чевли. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Нејасни Влечки Чизми Женски Вегански Влечки За Жени Женски Влечки Големина 12. Папучи, Рамни Чевли, Чевли За Венчавки ,чевли За забави, Нелизгачки,Лесни, Лесни За Дишење Лесни За Носење Полетување! Папучи За Жени Тврди Ѓон Нејасни Влечки Чизми Женски Женски Влечки Големина 12.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата