.

.

3XL Трикона Вејнсбург Фудбал Мамо Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

3XL Трикона Вејнсбург Фудбал Мамо Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипа Вратот Бела Трикона Вејнсбург Фудбал Мајка Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Триконска Фудбалска Мајка вејнсбург отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата