.

.

Боја Проѕирни Деца Молив Случаи Возрасни Студенти Голем Капацитет Молив Случаи Погоден За Пенкала, Моливи, Училишен Прибор, Канцелариски Материјали Дозвола

Боја Проѕирни Деца Молив Случаи Возрасни Студенти Голем Капацитет Молив Случаи Погоден За Пенкала, Моливи, Училишен Прибор,

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Чиста Боја Личност Макарон Боја Канцелариски Материјал Кутија Креативни Бонбони Боја Студентски Молив Карактеристика : висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетна пп пластика, цврста и издржлива, куќиштето за пенкало може да издржи секојдневна употреба и да обезбеди долготрајни и сигурни перформанси. Не вклучува потрошен материјал.Дизајн на капакот за прицврстување : кутијата со моливи користи капак за прицврстување, што помага уредно да ги содржи сите ваши материјали и ве спречува да изгубите предмети.Боја на макарон : 25 комплети кутии со моливи користат макарон еднобојна, модерен дизајн и интересни бои за да додадат сјај во вашиот секојдневен живот.Голем капацитет : има доволно простор за уредно складирање на пенкала, моливи, мали бележници, боички, белешки, ножици, маркери итн.Дизајн на редење : дизајнот што може да се нареди ви овозможува лесно да соберете повеќе кутии заедно за да заштедите простор и да ја одржувате вашата работна маса уредна и уредна.Големина : 20х7х4цвклучуваат : 1х кутија ЗА МОЛИВИ СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ КУТИЈА ЗА МОЛИВИ - оваа кутија за моливи не е само доволно голема за да собере моливи, гуми за бришење, пенкала, боички, канцелариски и училишен прибор, туку и совршено складирање за мали предмети како козметика, занаети и многу повеќе. Едноставното складирање ви овозможува ефикасно да ги најдете вашите работи. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ-Изработени од висококвалитетни материјали, лесни за отворање и затворање и издржливи. Цврстиот материјал ја штити содржината внатре,а малата тежина го олеснува носењето. Ригорозна изработка, многу практична во секојдневниот живот. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ТОРБИЧКА ЗА ПЕНКАЛО - оваа кутија за моливи е разноврсна торба за сите ваши основни дневни потреби. Погоден за употреба во канцеларија, училиште, дом и патување. Лесно може да складира училишен прибор како што се пенкала, маркери, калкулатори и разни работи како што се козметика, мобилни телефони, накит, очила, материјали за патување итн. УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ-Подароци За Дипломирање, подароци за роденден или предмети за враќање на училиште или патувања за момчиња и девојчиња, млади возрасни и возрасни, писатели и уметници. Само во кутија, моливи не се вклучени. ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГА-Посветена на обезбедување на совршено искуство за купување, доколку имате какви било прашања во врска со овој производ, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за да ви помогнеме да го решите проблемот!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата