.

.

Кингстон Месинг ЦЦ43106ВОКБ Традиционален Комплет За Мијалник За Водовод Со П-Стапица И Одвод На Прелевање, Полиран Никел

Кингстон Месинг ЦЦ43106ВОКБ Традиционален Комплет За Мијалник За Водовод Со П-Стапица И Одвод На Прелевање, Полиран Никел

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој комплет за водовод со мијалник во традиционален стил се состои од сите потребни делови за инсталирање на систем за одвод на отпадни води. Вклучените делови се еднократна рачка 1/2" ips агол запира, 30" булноза тоалетна снабдување линии, 1/2 " ips бел прирабници, 1-1/4" P-стапица и мозоци со монтажа прстен. Изграден од висококвалитетен материјал и финиш отпорен на оцрнување, дизајниран за долготрајни перформанси. Достапно во различни зачудувачки завршетоци подготвени да одговараат на секој домашен декор. Два 1/2" -14 нпт влез х 3/8 " О. д. комп четвртина свртете агол стоп вентили. Две прирабници од висок профил. Две парчиња 3/8 "х 30" бик нос цврсти линии за снабдување. Една традиционална п-стапица со прирабница. Еден комплет за одвод и монтажа на прстен за мијалник на бродот. Аголните запирања вклучуваат традиционална рачка на рачката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата