.

.

Гербер бебе девојки, кои се вклопуваат во едно парче пижами, 4-пакувања

Гербер бебе девојки, кои се вклопуваат во едно парче пижами, 4-пакувања

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Шарените отпечатоци и обрасци ја истакнуваат ноќната облека на бебето девојче - пижами од Гербер. Оваа четири пакувања ги задржува опремени со костуми за унија за дремки и спиење за спиење со предно затворање на поштенски патенти за лесни промени. Вклучува четири костуми за унија за пижами. Поштенски преден за брзи и лесни промени во пелена. Snap Security Tab го одржува патентот во место. Затворени подноси. Ткаенината за дишење спречува иритација. Доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Гербер 4-пакет на ПЈС на девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата