.

.

Винвуд студио типографија и цитати wallидна уметност печати „метеж потешки неонски календари“ мотивациони цитати и изреки - розова, црна боја

Винвуд студио типографија и цитати wallидна уметност печати „метеж потешки неонски календари“ мотивациони цитати и изреки -

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој успех и претприемачки уметнички принт е совршен завршен допир на вашата тема за домашен декор. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно висини . ноктите и закачалката исто така се вклучени . Достапни во неколку опции за големина отпечатени со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата