.

.

Бела декоративна лента со лента за мрежи, во

Бела декоративна лента со лента за мрежи, во

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Времето на празник Белата декоративна мрежа, додава одредена текстура на свеченостите! Оваа декоративна мрежа е разноврсен елемент за украси што може да облече кој било подарок, венец или централен дел. Плус, погодното валано дизајнирање го прави лесно распределбата и сечење за да можете да ја користите оваа мрежа секогаш кога креативноста ќе се појави за да го направи празникот на вашето семејство светла. Бројот на начини за користење на празник за празници за печатење на мрежни мрежи е ограничен само со вашата имагинација! Користете го сам или обидете се да го комбинирате со други бои на мрежа за свој уникатен изглед. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за Божиќни собири со нашата колекција на производи за време на празници. Enjoyе уживате во создавање на посебно место за вашите пријатели и семејство да ги прослават празниците со празникот време бела декоративна мрежа. Време на одмор бело декоративно мрежење ролна. Користете за да додадете текстура и боја на подароци за одмор и декор. Погодното валано дизајн го олеснува дистрибуирањето и сечење. Користете за да додадете дополнителна талент на вашите завиткани подароци. Создадете венци, централни делови или цветни аранжмани користејќи повеќе бои. Совршено за оние што уживаат во занаетчиството и украсувањето. Разновидниот материјал работи за голем број проекти. Подготвени за употреба за жалба за моментален одмор. Препорачано за затворено и покриена употреба. Боја : Бела. Собрани димензии на производот : 12 'x 18 ". Материјал на производот : 75% п.п., 25% милениче. Одлично за украсување на вашата елка и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата