.

.

Абтел Дами Плус Големина Блузи Против Вратот Маица Обични Маици Жени Мода Секојдневна Облека Туника Блуза Светло Сива 5XL

Абтел Дами Плус Големина Блузи Против Вратот Маица Обични Маици Жени Мода Секојдневна Облека Туника Блуза Светло Сива 5XL

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плус Големина Блузи, Жени Обична Маица, Преголеми Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврста Боја : Светло Сива, Црна, Армиска Зелена, Темно Кафеава (По Избор)Големина : XL, 2 XL, 3 XL 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% spandex Neckline : V Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%полиестер 5%спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет иumn!3. Карактеристика : Женска Маичка Со Плус Големина, Лежерна Маица Со Долги Ракави, Женски Преголеми Туники Со Цврста Боја.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Жени Плус Големина Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Маици Со Плус Големина, Блузи, Преголема Туника Блуза, Основни Врвови, Маица со Долги Ракави. Материјал-95%полиестер 5%спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обична Маица За Вратот V, Врвови Со Долги Ракави Со Плус Големина, Широка Маичка, Преголема Блуза во Еднобојна Боја, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Маиците Со Плус Големина Се Комбинираат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата