.

.

Гдфун Женско Едноделно Копче Нагоре Комбинезон Обични Ромпери Без Ракави Со Џебови жени ромпер

Гдфун Женско Едноделно Копче Нагоре Комбинезон Обични Ромпери Без Ракави Со Џебови жени ромпер

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С Биста : 98см/38,58" Колк : 126см/49,61" Должина : 141см/55,51"Големина : М Биста : 102см/40,16" Колк : 130см/51,18" Должина : 142см/55,91"Големина : Л Биста : 108см/42,52" Колк : 136см/53,54" должина : 143см/56.30"големина : xl биста : 114см/44.88" колк : 142см/55.91" Должина : 144см/56.69"големина : Xxl биста : 120см/47.24" колк : 148см/58.27" Должина : 145см/57.09"1. Направете да изгледате толку убаво, секојдневно, модерно и поинаку.Карактеристики.2. Совршен за активности на отворено, кариера, спорт, секојдневно носење, удобно и ласкаво за сите типови на тело.Дебелина : стандардниот сет вклучува : 1 ПАРЧИЊА женски панталони комбинезон пол. Женскиматеријал : памук, спандекс3. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење и совршен за совпаѓање4. Совршено со вашиот омилен.Сезона : Пролет, стил На Летен Ракав : нормално5. Совршен за забава, секојдневен, спорт, сигурно ќе ви се допадне!Информации За Производот.Повод : секојдневни, секојдневни карактеристики : жени ромпери без ракави, со опуштен дизајн, симпатична и стилска облека за жени. ●Одличен Материјал : овој комбинезон е супер мек и удобен. Во прилика : комбинезоните за панталони за жени е убаво да се комбинираат со маици, резервоар, кроп топ, блуза итн. Одлично е за летна плажа, домашна облека,секојдневно носење, одмор, совршен избор со Маици, блузи, блуза и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата