.

.

Цветни Врвови За Жени Обични Туники Со Кружен Врат Со Долги Ракави За Хеланки Лабава Лесна Пуловер Врвна Течна Туника Полите Блуза На Каки

Цветни Врвови За Жени Обични Туники Со Кружен Врат Со Долги Ракави За Хеланки Лабава Лесна Пуловер Врвна Течна Туника Полите

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Содржина на пакетот : Женски Пуловер Х 1 Нов Попуст За Пристигнување/Дозвола За Заштеда На Fall Зима/Пролетна Трендовска Промоција (Ве Молиме Кликнете Овде За да најдете Повеќе Артикли До 50% Попуст) Материјал од овој капут : 35% Полиестер, 65% Памук пуловерот е изработен од комфорна ткаенина и се чувствува како мек и удобен. Пуловерот за жени е прикажан со печатена боја на блок во боја и боја на вратоврска. Целокупниот дизајн на пуловерот е едноставен, но дарежлив, стилски и разноврсен. Ќе ви се допадне. Дуксерот може да се носи сам во зима, а може да се носи со јакна/палто/кардиган воumn/зима. Овој дуксер за жени е совршен за одмор, плажа и забава, клуб, канцеларија и училиште, на отворено и секојдневно лето за носење.Табела со големини(1 инч=2,54 см) : 0 Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо До Ракав : 69см/27.17" Долна ширина : 124см/48.82 "Должина : 80см/31.50 " Вратот : 60см/23.62". Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Рамо До Ракав : 70см/27.56" Долна ширина : 126см/49.61 "Должина : 81см/31.89 " Вратот : 61см/24.02". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Рамо До Ракав : 71см/27.95" Долна ширина : 128см/50.39 "Должина : 82см/32.28 " Вратот : 62см/24.41". Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Рамо До Ракав : 72cm/28.35" Долна ширина : 130cm/51.18 "Должина : 83cm/32.68 " Вратот : 63cm/24.80". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Рамо До Ракав : 73см/28.74" Долна ширина : 132см/51.97 "Должина : 84см/33.07 " Вратот : 64см/25.20". П Хенли Кошула Жени; Графички Маици За Жени Западен; Преголеми Бели Копчиња Надолу Кошула Жени Плус Големина; Фланелни Кошули За Жени Црвени; Маици За Мајчинство Паѓаат; Компресија Кошула Жени Плус Големина; Ноќни Кошули За Жени Облека За Спиење Плус Големина; Кошули За Доење За Жени Паѓаат; Памучни Маици За Жени Графички Маици; Црн Дуксер Жени Преголеми; Маици За Тинејџерски Девојки Преголеми; Кошули Со Долги Ракави За Жени Плус Големина; Црна Кошула Со Копче Нагоре Жени Преголеми; Преголеми Кошули Со Копчиња Надолу За Женски Фустан; Женски Кошули Со Туника За Хеланки;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата