.

.

Беркли Стартер Килим 19 х30

Беркли Стартер Килим 19 х30

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим дома и канцеларијата со Почетна Подлога Од Решенија за Спортско Лиценцирање. со 100% најлонски тепих во вистински бои и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Подредените граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и хромоџет-печатен во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани Производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата