.

.

Вожидаоке Прстени За Женски Женски Цирконски Дијамант Персонализиран Веренички Прстен За Принцези Роденденски Подароци За Жени

Вожидаоке Прстени За Женски Женски Цирконски Дијамант Персонализиран Веренички Прстен За Принцези Роденденски Подароци За Жени

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Циркон Дијамант Персоналните Принцеза Ангажман Прстен Features : 1.It е направен од материјали, доволно издржлив за вашиот дневен 2.[дизајн] можете да направите емоционално изненадување за секоја извонредна дама. Целиот прстен е убав и убав, деталите за дизајнот се извонредни, а внатрешниот текст ја изразува вашата љубов. Ова е избор на подарок за да ја покажете вашата бескрајна љубов засекогаш. Овој сет на прстени може да се носи самостојно или со вашите наредени / наредени прстени.3.[прстенот е добар подарок] тоа е подарок за вашите најблиски на роденден, годишнина, денот на мајката, Денот На Благодарноста, Божиќ, нова година и други фестивали, или само за да ја изненадите таа посебна личност и да ве потсети колку се грижите и сакате!4.постојат многу различни големини за избор, кои се погодни за прстите на повеќето луѓе. Ве молиме погледнете ја сликата на производот за специфичната големина5.Прстенот е направен од легура информации за производот : Сезона : Цела година.Пол : Женска Прилика : Секојдневен, Романтичен Материјал : Легура : Погледнете го стилот на цртање со димензии : Мода, Каузално што добивате : хипоалергичен Прстен од 1 ПАРЧЕ, без Никел и без олово, кој ќе биде безбеден за носење, без штета на вашата кожа. подарок за вашата сопруга, сопруг, ќерка, пријатели На Родендени, Годишнини, Денот на Вљубените, Денот на Мајката итн.подарок за изненадување за да го потсетат тој посебен колку се грижите. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГИ : Заштитени со 90-ден пари назад и слободна размена ако не сте задоволни. Слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата