.

.

Калтренд Предни Кофи ВИСТИНИТИМБЕР Капаци За Седишта за 2011 Година-Доџ Калибар-ДГ332-72КА Блаже Вметнете И Исечете

Калтренд Предни Кофи ВИСТИНИТИМБЕР Капаци За Седишта за 2011 Година-Доџ Калибар-ДГ332-72КА Блаже Вметнете И Исечете

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Калтренд Предни Кофи ВИСТИНИТИМБЕР Капаци За Седишта за 2011-2012 Доџ Калибар-ДГ332-72КА Блаже Вметнете и Исечете со / посебен потпирач за глава со рамно преклопно совозачко седиште со странични воздушни перничиња Заштитете, разубавете и персонализирајте го вашето возило Со КАЛТРЕНД ВИСТИНИТИМБЕР Прилагодени Капаци за Седишта. За љубителите на отворено кои сакаат да дадат смела изјава со нивниот избор на вистинска опрема за нивните возења-нема ништо како да ги облекувате вашите седишта ВО ВИСТИНИТОМБЕР Маскирни Навлаки ЗА Седишта ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-КОФИ со посебен потпирач за глава со рамно преклопно совозачко седиште Со странични воздушни перничиња Премиум капаци за седишта ВО вистински стил СЕ прецизно исечени и прилагодени на фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - НАШИТЕ капаци за автомобилски седишта со ВИСТИНИТИМБЕР имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2011-2012 ИЗБЕГНУВАЈТЕ КАЛИБАР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата