.

.

Краток ракав Хавајски кошула Повик Копче надолу За Мажи Едрилица Океанот Начин Истегнување Дозвола Дете

Краток ракав Хавајски кошула Повик Копче надолу За Мажи Едрилица Океанот Начин Истегнување Дозвола Дете

DEN 779.84

Количината на стоката
Това е достапна

Воведување на совршена кошула за сите ваши тропски авантури-едрилицата Океан Хавајска кошула! Оваа стилска кошула со кратки ракави е наменета за мажи и доаѓа и во мали и во плус големини, така што целото семејство може да се приклучи на забавата. Опуштениот дизајн и 4-насочната ткаенина за истегнување обезбедуваат максимална удобност и лесно движење, што го прави совршен за секоја случајна пригода. Затворањето со копчиња, раширената јака и новото печатење на едрилицата му даваат класичен хавајски изглед кој е совршен за плажа или кој било тропски амбиент. И најдобриот дел? Сега е достапен на дозвола, така што можете да го добиете по одлична цена! Не пропуштајте ја оваа можност да додадете удобна, разноврсна и стилска кошула во вашата колекција. Без брчки, лесна нега, богата со еластичност, удобна за носење. Дизајн со кратки ракави, лабаво вклопување, од деца до возрасни со плус големина, добро се вклопува. Хавајски кошули,погодни за разни секојдневни прилики : Забава,Плажа,Одмор,Лето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата