.

.

Неонски Светло Зелена Воздушна Четка Премиум Боја На Воздушна Четка

Неонски Светло Зелена Воздушна Четка Премиум Боја На Воздушна Четка

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Премиум боите на воздушните четки се специјално формулирани од експерти за боја на храна за пекари. Дизајниран да дава интензивни нијанси и конзистентност на бојата во секое шише. Произведени во САД.Димензии : Неонски Светло Зелена : 1,95 х 1,95 х 7,15 инчи Уживајте Во Висококвалитетно Боење На Храна Со Воздушна Четка-Бојата На Храната Со Воздушна Четка Декопак е дизајнирана да дава интензивни нијанси и конзистентност на бојата во секое шише. Оваа боја за храна со воздушни четки може да се примени на низа различни медиуми за јадење и не-јадење,Боја На Храна За Воздушни Четки во Привлечни Бои-однесете ги колачите бла до брилијантни со опсегот на бои во линијата За боење храна За воздушни четки Декопак. Измешајте и усогласете ја оваа боја за воздушни четки за јадење за да создадете уметнички колачи, кекси, колачиња и други печени добрите,Подготвени за Употреба - Бојата На Храната За Воздушни Четки Декопак е компатибилна со повеќето комплети за воздушни четки за додавање блескави ефекти на вашите колачи, глазури и украси за колачи. Погоден за употреба со фондан, паста за џвакање, чоколадна боја и многу повеќе!, Боја За Воздушни Четки За Јадење Безбедна за храна, боја за храна за воздушни четки Од Декопак е 100% безбедна за употреба на прехранбени производи, Дајте Им На Вашите Колачи Професионален Допир-Нашата широка палета На Декопак има се што ви треба за да им го дадете на вашите колачи тој професионален допир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата