.

.

Основни Работи За Домаќинството Празнична Салата Чинија Чинија Градите

Основни Работи За Домаќинството Празнична Салата Чинија Чинија Градите

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

КУРШУМ 8 : ВКЛУЧУВА Празнични бои ЗА празнична забава КУРШУМ 9 : КУРШУМ ЗА НЕГА 10 : ПАТЕНТ И ДРУГИ КРАТОК ОПИС 0 МЕТА (255) Нашата цврста Чинија За Салата/Градите На Садот за вашето секојдневие кина безбедно го штити помеѓу употреба. Со заштитници од филц во кина и предни Прозорци, вашата кина останува безбедна, но сепак видлива кога се чува. Во ОСНОВНИТЕ РАБОТИ за ДОМАЌИНСТВОТО ги обезбедуваме најновите иновации во перењето и складирањето. ДОЛГ ОПИС Најважен Празник За Домаќинство Кина Кутија За Складирање Чинии За Салата ги штити вашите чинии и чинии за салата додека се во складиште. Празничната црвена и зелена кутија за складирање држи до 12 чинии или чинии. Секоја чинија или сад е одделена со заштитник од филц што создава перница помеѓу чинии и чинии. Оваа кутија за складирање има јасен преден панел со визија На Прозорецот што ви овозможува да гледате внатре без да ја распакувате кутијата. Ова исто така го отежнува погрешното обележување. Кутијата има заковани рачки со армирано шиење кое држи до 25 килограми. Целосно отстранливиот капак го олеснува доаѓањето до вашите садови. И цврстите задници, засилените страни и цврстиот капак значи дека можете да ги натрупате и овие кутии. Како и секогаш, добра практика е да поставите потешки предмети на дното на оџакот. Затоа, чувајте го вашиот одмор кина самоуверено и извлечете го за празнични презентации или . . само затоа што. Најважни работи за домаќинството празнична чинија за салата/чинија градите : Безбедно, цврсто складирање за вашата омилена опрема за одмор. Прозорецот во предниот дел на кутијата овозможува да се видат парчиња и обрасци. Почувствувани заштитници или картонски разделувачи за складирање на услуга за дванаесет. Занишаните рачки ја поддржуваат тежината до 25 килограми. Боја : Црвено полиестерско платно со зелена облога. Димензии : 8 "H x 10"W x 10" D. основни работи за домаќинство празнична салата чинија/сад градите идеален за транспорт и складирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата