.

.

Вистинска дрва со 12-волт-батерии управувано од камо супер квад возење, зелено

Вистинска дрва со 12-волт-батерии управувано од камо супер квад возење, зелено

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вистинската играчка за возење со зелена батерија со батерии има дизајн на камо со ладни декорации, како и големи солидни тркала и работен рог. Комплетен е со напред и обратен погон и лево и десно управување. Малите можат да го притиснат педалот за да забрзаат и да изберат или голема или мала брзина. Оваа играчка за возење 12 V бара да работи батерија, што е вклучено. Вистинска дрва со 12-волт-батерии управувано со камо супер квад возење, зелена : 12 V играчка управувана со батерија. Работен прекинувач за рог и вклучен/исклучен. Напред, обратен погон и лево, десно управување. Забрзување на педалот. Играчката за возење на Camo Super Quad Kids има голема и мала брзина. Потребна е една батерија од 12 V (вклучена). Опсег на возраст : 3,5-8 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата