.

.

Џосмо Девојки Фустан Чевли-ЦРВЕН ПАТЕНТ, 9

Џосмо Девојки Фустан Чевли-ЦРВЕН ПАТЕНТ, 9

DEN 284.64

Количината на стоката
Това е достапна

Џосмо девојка облечена ниска потпетица лакирана кожа чевли со декоративен јазол. Безбедниот дизајн со ниска пета е совршен за млади пешаци. Одликувајќи се со затворање на бравата од кристал за лесно вклучување и исклучување. Овој дизајн на чевли е совршен за облечени или специјални прилики, одличен за одење на свадби, цркви и други свечени настани. Совршено се вклопува со голема разновидност на облека. УДОБНО : тркалезниот прст ги прави детските стапала пофлексибилни, а амортизираната влошка обезбедува целодневна удобност и поддршка. СЈАЕН и ЕЛЕГАНТЕН : сјаен сјаен врв со класичен лак за шиење, лакот се шие наместо да се залепи за да се спречи паѓање. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : Симпатичен и стилски, лизгачки дизајн со ремен за тока, погоден за носење и полетување на малите девојчиња без помош. НЕЛИЗГАЊЕ : петицата е густа, мека и удобна, гумениот ѓон не се лизга, отпорен на абење и еластичен, оставете ја удобноста да трае, бебето може слободно да оди. Прилика : Класична чиста боја, среброто е совршено за венчавка со цветни девојки и фустан за принцези или матурска, златото е совршено за празници и прослави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата