.

.

Цеако-во Мултипак - Томас Кинкаде-Дизни-Заплеткана-Во Сложувалка Со Повеќе Пакети

Цеако-во Мултипак - Томас Кинкаде-Дизни-Заплеткана-Во Сложувалка Со Повеќе Пакети

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Што е подобро Од Еден Дизни Томас Кинкаде Три од неговите загатки во една кутија! Оваа кутија содржи три различни сцени Со Загатки На Дизни насликани од Томас Кинкаде. Овој сет вклучува лепак за загатки за зачувување на Вашата Загатка. Оваа загатка ја комбинира семејната забава со карактеристичнаesетика со часови збунувачка забава Со уметност и слики од некои од најдобрите уметници на нашето време, како што е Томас Кинкаде. Цеако загатките и пакувањето се произведуваат од производи од рециклирана хартија. Може да сметате На Цеако за Најкреативните, Највозбудливите И Најшарените загатки Иновативни И предизвикувачки сложувалки Од Цеако, Збунувачки милиони од 1987 Година Цеако - 3 во 1 Мултипак - Томас Кинкаде - Дизни - Заплеткана - 3 во 1 Сложувалка Со Повеќе Пакувања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата