.

.

Машка рамен раб удобност се вклопува во црна керамичка и волфрамски венчален бенд прстен

Машка рамен раб удобност се вклопува во црна керамичка и волфрамски венчален бенд прстен

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен машки рамен раб на Ораво 8 мм удобност се вклопува во црна керамика и прстен за венчавки од волфрам. Волфрам е сè попопуларен избор за свадбени бендови заради неговата цврстина, достапност, отпорност на гребење и хипоалергични својства. Овој удобност одговара на прстенот во волфрам е лесен за преземање и отстранување и го прави идеалниот секојдневен бенд за венчавки. Кутија за подароци за потпис е исто така вклучено со овој прстен. Прстен на рамен раб на волфрам. Заврши со пиштол метал со црна комбинација на керамика и волфрам. Ширина од 8мм. Издржлива конструкција на волфрам. Хипоалергичен. Идеален опсег за секојдневна употреба. Вклучува кутија за подароци за потпис.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата