.

.

Ко Резервоарот Адаптер Црево, ' Рѓа Корозија Доказ Сода Творецот Црево За Поврзување CGA320

Ко Резервоарот Адаптер Црево, ' Рѓа Корозија Доказ Сода Творецот Црево За Поврзување CGA320

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Црево За Адаптер ЗА Резервоар СО2, Адаптер За Адаптер За Производител На Сода Отпорна На ' Рѓа За Поврзување Cga320speciation : Тип На Ставка : Цо2 Адаптер За Резервоар Цосематеријал : Месинг, Должина На Абшоза : 55ин Пакет Листа : 1 Х Цо2 Резервоар Адаптер Црево3 x Адаптер Мијалник 1 x Рачна Забелешка : 1. Погоден е само за гас СО2, а не за течност СО2. Тоа не може да се користи со сифон СО2 резервоарот.2. Ве молиме, не исклучувајте го конекторот за брзо исклучување под притисок, тој ќе го издува О Во конекторот ЗА брзо исклучување QD женски, укажуваат на преостанат притисок во цевката за одвод во сода машина. Директно Поврзување : ова црево за адаптер може да го поврзе резервоарот СО2 директно со вашата машина за сода, нема потреба од цилиндар за брзо поврзување со сода, лесен и удобен. Меко И Издржливо : цревото е со должина од 55 инчи, прифаќа одличен месинг и абс материјал, отпорен на ' рѓа и корозија, флексибилен и издржлив. Едноставна Инсталација : овој адаптер е лесен за инсталирање и отстранување, со стандардна големина на интерфејсот, може да се користи за комерцијални резервоари со2 од 5 фунти, 20 фунти или 50 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата