.

.

Детски момчиња во Jerseyерси Шортс шорцеви

Детски момчиња во Jerseyерси Шортс шорцеви

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подгответе го за активен ден со шорцевите за обесени за бесење на момчињата за деца од Гаранималс. Овие кошаркарски шорцеви се изработени од мек и флексибилен полиестер со стилска конструкција на ткаенина од маичка што нема да ги ограничи неговите движења или да се чувствува абразивно на неговата кожа. Широката еластична лента за половината со внатрешно влечење обезбедува безбедно и удобно вклопување. Пар со удобна екипаж и кошаркарски чевли за да го завршите овој изглед. Достапни во разновидни бои, овие шорцеви ќе направат стилски и удобен додаток на неговата активна гардероба. Шорцеви за бесење на момчињата на Garanimals Toddler Boys : 100% полиестер. Кошаркарски шорцеви за момчиња. Широка еластична лента за половината со внатрешно влечење. Долга должина. Достапно во разновидни бои. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, веднаш извадете, не бели, не се троши суво ниско, ладно железо по потреба, не декорација на железо, не исушете чиста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата