.

.

Ткаенина, Памучна Цврста, Занаетчиска Ватирана Ткаенина, Снежана, Исечена покрај Дворот

Ткаенина, Памучна Цврста, Занаетчиска Ватирана Ткаенина, Снежана, Исечена покрај Дворот

DEN 95.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете прскање боја на вашиот проект со нашите НОВИ ТКАЕНИНИ SINGER® 100% цврста памучна ткаенина Со Прстен. Нашата цврста Морнарица памучна ткаенина е совршена за ватирање, облека и многу повеќе!. SINGER® ТКАЕНИНИ-Цврст Памук од Морнарицата На Дворот. Совршен за сите ваши проекти за шиење и изработка. 100% Рингспун Памук. Широк 44 инчи. Исечете покрај дворот, може да нарачате зголемување на еден двор со максимум 15 континуирани дворови. Увезени производ. Не е наменет за детска облека за спиење. Грижа : машинско перење нежен студ со слични бои, белило без хлор, сушење на суво ниско, ладно железо. SINGER® ТКАЕНИНИ-Цврст Памук Снежана, 8 Јарди Сече. Совршен за сите ваши проекти за шиење и изработка. Ширина : 44". 100% Рингспун Памук. Купени во 8-двор Должина сече. Не е наменет за детска облека за спиење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата