.

.

Традиционална површина килим цветна темно сива тркачка во затворен простор лесен за чистење

Традиционална површина килим цветна темно сива тркачка во затворен простор лесен за чистење

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Традиционалниот килим за област на цвеќиња на границата е вистински класик. Живописно обоена со селективно избрана палета за да остане во чекор со денешните трендови. Одлично за дневна соба, трпезарија, студентски дом или спална соба, но може да се користи во кој било затворен простор. Традиционален килим од 2x10 област (2'3 '' x 10 ') цветно темно сиво тркач во затворен простор лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна темно сива сенка. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата