.

.

Без граници на крзненото крзно на јуниорите

Без граници на крзненото крзно на јуниорите

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Топло, пријатно, стилски - и совршен за зимската сезона! Овие кадифен факс-лежерен хеланки од без граници се мек додаток на вашата секојдневна гардероба или најважните работи за празници. Помагајќи да ве задржиме топло и удобно за време на поладната сезона со цврсти тонови или празнични отпечатоци, овие хеланки се совршено одење во зимско време! Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Подигање : високи. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : отпечатоци од контраст или цврсти тонови; Фаукс дизајн со крзно. Фаукс-Фур на јуниорите ги постави хеланките од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата