.

.

Бидете Паметни Подгответе Комплет За Прва Помош

Бидете Паметни Подгответе Комплет За Прва Помош

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Бидете Паметни Подгответе Се Комплет За Прва Помош во согласност ИЛИ ги надминува сите УПАТСТВА ЗА ОША/АНСИ/ИСЕА З308. 1-2015 за мали бизниси од 100 луѓе. Спакуван во издржлива пластична кутија, овој комплет има погодно организирани мулти-прегради, полици за навалување, проѕирен капак и брави за лизгање и ги надминува барањата потребни за вашето семејство или соработници да се чувствуваат безбедно и сигурно. Може да се носи наоколу за преносливост или да се монтира на ѕид на централна локација. Идеален за дома, училиште, канцеларија, ресторан, дневен престој или рекреативна употреба. Вкупно Ресурси Меѓународни. Кои Сме Ние. Да се биде најсигурен и возбудливо иновативен производител на најдобрите Комплети За Прва Помош, Комплети За Преживување Во Итни Случаи Во Сите категории Дом, Канцеларија, Училиште, Авто, Спортски Производи, На Отворено, Морски И Фарма со цел ширење На Добрата Вест, Поддршка На Министерствата И Мисионерите на сите нации, во нивниот повик и избор да се грижат за сираците, да им помагаат на сиромашните, да ги хранат гладните, да ги засолнат бездомниците, да поттикнуваат, утешуваат и поттикнуваат секој да го живее животот во потполност!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата