.

.

Нитуј Бебе Бебе Летна Облека Бохо Виножито Ромпер Ремен Возбудува Комбинезон Облека со Лента за Глава

Нитуј Бебе Бебе Летна Облека Бохо Виножито Ромпер Ремен Возбудува Комбинезон Облека со Лента за Глава

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Доенчиња Бебе Девојки Секојдневен Ромпер, Виножито Модел Набразден Триаголник Без Ракави Боди со Лента за Глава. Големина(см)tttttt. 70t Length : t37t Bust : t44t Age : t0 - 3 Месеци. 80должина : t39t Bust : t46t Age : t3-6 Месеци. 90t Length : t41t Bust : t48t Age : t6 - 12 Месеци. 100tlengh : t43t Bust : t50t Age : t12 - 18 Месеци. Големина (инч)tttttt. 70t Length : t14, 57 t Bust : t17, 32 t Age : t0 - 3 Месеци. 80должина : t15, 35 t Bust : t18, 11 t Age : t3-6 Месеци. 90должина : т16. 14 тбуст : т18. 90 таге : т6 - 12 Месеци. 100tlengh : t16. 93 t Bust : t19. 69 t Age : t12 - 18 Месеци. Спецификација. Стил : секојдневен. Материјал : памук. Тип на шема : крпеница. Должина на ракавот : без ракави. Боја : кајсија/розова/кафеава. Неутрална облека за бебиња, изработена од мек памук, пријателска за кожата, против брчки, дише, совршено одговара на вашето бебе и е едноставно симпатична. Новороденче еднобојна памучна ленена едноделна облека, бохо бебешка облека, без ракави и ремени, без грб, возбудувања на дното, ременот за рамо има две копчиња за контрола на должината, што го прави овој бохо ромпер посоодветен за девојчиња за момчиња. Одговара за родово неутрално бебе и мало дете : 0-3 месеци облека за новороденчиња,3-6 месеци облека за новороденчиња,6-12 месеци бебешка облека, 12-18 месеци облека за мали деца. Совршен за облека за роденден за бебе, торта за девојчиња пресече облека, секојдневна секојдневна облека, фотографија, плажа, травел, костим за играње, летен крајбрежје и така натаму. Содржина На Пакетот. 1*ромпер+1*лента за глава. Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Ткаенина : Изработена од мек памук, пријателска за кожата, против брчки, дише и без деформација, му дава на вашето бебе удобни искуства. Дизајн Нагласи : внимателен дизајн на препоните со копче за прицврстување на триаголник, одговара на обликот на телото на бебето, погодно за промена на пелената, правење на вашето бебе да се чувствува удобно. Моден Стил : шема На Виножито, набразден ракав, квадратен врат, триаголно боди со лента за глава, супер симпатично и привлечно за деца. Прилики : Погоден за домашна облека, секојдневно носење, улица, шопинг, клуб, забава, фотографија и така натаму. Тоа е исто така одличен подарок за вашето слатко дете. Повеќекратна Големина : можеме да обезбедиме големини за бебиња на возраст : 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци и можете да изберете како што сакате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата