.

.

Колумбија Риџ Ранер Аналогно - Дигитален Кафеав Кожен Ремен Часовник

Колумбија Риџ Ранер Аналогно - Дигитален Кафеав Кожен Ремен Часовник

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Тркач На Гребенот Колумбија го отелотворува духот на брендот со временски тестирани елементи за дизајн на терен. Тркачот На гребенот ја прифаќа вистинската природа за што се наменети уредите за тајминг. Црно Куќиште од нерѓосувачки Челик ip 42mm / Аналогно-Дигитално Бирање / Минерален Кристал / Прозрачни Раце / Аларм / Стоперка / Задно Осветлување На ЕЛ / Календар / Формати Од 12-24 Часа / Вода Отпорна на 50 Метри / Јапонско Кварцно Движење / Куќиште Од Нерѓосувачки Челик / Сиво Бирање / Кафеава Кожна Лента.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата