.

.

Чама Краток Ракав Маица За Жени Плус Големина Тече Туника Блузи Повик Пејсли Блузи

Чама Краток Ракав Маица За Жени Плус Големина Тече Туника Блузи Повик Пејсли Блузи

DEN 284.96

Количината на стоката
Това е достапна

Такво стилско парче инспирирано од гроздобер за работа или игра, оваа лелеава кошула со плус големина за жени Од Чама сигурно ќе стане вашето омилено движење. Направен од мека ткаенина што дише, овој летен врв од туника може да се пофали со кратки ракави, целиот ретро-шик пејсли принт и плисирани детали однапред за течна силуета. Овој лесен врв со плус големина ќе додаде прекрасен поп на ефлоресценција во вашата летна колекција. Ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс. Вратот : Екипажот Вратот. Шема : пејсли. Ракав : Краток ракав. Половината : Лабава . Полите : Замав Тече Стил. Карактеристика : Плисирани Детали. Стилови : Течни Туника Блузи, Летни Кошули, Кратки Ракави Блузи За Плус Големина Жени Дами Девојки . Повод : Секојдневен, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна, плажа, забава, на отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул.погодна сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Вклучен пакет : 1 Женска Кошула. Грижа : Нежна Машина За Перење/ Миење Раце.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата