.

.

Вокер 932-34003

Вокер 932-34003

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вокер Премиум Сензорите за Кислород се 100% Оем Квалитет. Сензорите за Кислород се дизајнирани да ја одредат концентрацијата на кислород во издувните гасови. Вокер Сензорите за Кислород се прецизни направени за извонредни перформанси и произведени за да ги исполнат или надминат сите оригинални спецификации на опремата и барањата за тестирање. Овие супериорни сензори имаат само најквалитетен достапен материјал. Замената на неправилно функционирачки сензор за кислород со сензор За Шетач ќе ја зголеми економичноста на горивото, ќе ги подобри перформансите на моторот и ќе произведе помали емисии. Вокер 932-34003.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата