.

.

Весткот Титаниум Врзани Ножици, 8 Свиткана

Весткот Титаниум Врзани Ножици, 8 Свиткана

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ножиците имаат сечила врзани со титаниум со високи перформанси кои обезбедуваат три пати поголема јачина од нерѓосувачки челик и се спротивставуваат на корозија. Сечилата, исто така, се спротивставуваат на лепливоста на лентата и лепилото. Ножиците се идеални за хартија, картон, лесна линија, ткаенина и други материјали. Свитканите рачки имаат контуриран мек зафат. Весткот Титаниум Врзани 8 " Свиткани Ножици, Сива, 1 Секоја (Количина) Идеална За сечење хартија, картон, лесна линија, ткаенина и други материјали. Функција титаниум-врзани ножеви кои се 3 пати посилни од нерѓосувачки челик ножеви. Сечилата се спротивставуваат на корозијата и лепливоста на лентата и лепилото.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата