.

.

Illилет Невидлива цврста анти-персипција и дезодоранс за мажи, свежо, 2. мл

Illилет Невидлива цврста анти-персипција и дезодоранс за мажи, свежо, 2. мл

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Борбајте ја влажноста и мирисот подолго со антиперспирант и дезодоранс на illилет. Illилет антиперспирант и дезодоранс помага во намалување на влажноста на подзаконот, помагајќи ви да останете суви. Исто така, обезбедува заштита од мирис, за да ви помогне да се чувствувате свежо. И достапен е во два јасни мириси : свеж мирис и чист мирис. За долготрајна заштита, обидете се со illилет антиперспирант и дезодоранс. Illилет Невидливиот цврст анти-персипрант и дезодоранс за мажи, свеж, 2,6 мл : ја намалува влажноста на подножјето. Овозможува заштита на мирис за долготрајна свежина. Свежо : Лесен мирис на мошус за да ве натера да мирисате свеж цел ден. Illилет антиперспирант и дезодоранс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата