.

.

Никелодеон шепа патрола девојки xs-xl срце графичка маица

Никелодеон шепа патрола девојки xs-xl срце графичка маица

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата девојка ќе ја сака оваа симпатична и удобна графичка маица! Оваа маица со патрола PAW ќе биде нејзината омилена маица за секоја пригода! Графичка маица. Патрола на Никелодеон шепа. Автентичен лиценциран производ. Краток ракав. 90% памук; 10% полиестер. Упатства за нега на ткаенини : Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорско белило кога е потребно, сува суво ниско. Не пеглајте ако е украсено. Не исушете чисто ако се украсе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата