.

.

Племека со долг ракав пулвер опуштен пакет за џемпери

Племека со долг ракав пулвер опуштен пакет за џемпери

DEN 351.68

Количината на стоката
Това е достапна

‘Оваа сезона за стилски џемпери. Можете да останете во чекор со ладното време со уште поладен џемпер од Tribekka 44 во кој има елегантни ленти и лесен дизајн на пуловер. Племенката 44 е најлесниот начин да ја облечете облеката и да изгледате поформално со ограничен напор. Или е исто така совршено за само шетање низ куќата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина М. средна тежина; бод на саќе. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Стил на пуловер. Сеопфатна шарена шема. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шетан џемпер за мажи од Тримека 44.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата