.

.

Кошмарот на Дизни пред Божиќна екипа, женски и женски плус спиење со чорапи, 2-парчиња

Кошмарот на Дизни пред Божиќна екипа, женски и женски плус спиење со чорапи, 2-парчиња

DEN 159.52

Количината на стоката
Това е достапна

Пријатна, симпатична и само малку гаден! Овој удобен кошмар пред Божиќните простории за спиење и координативните чорапи го одржува вашиот ноќен стил Дизни силен. Исклучиво на. Материјал : кошула : 95% полиестер/5% спандекс; Чорапи : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Sleepshirt и пар чорапи. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина на S. Спиење Карактеристики : Екипаж; стил на пулвер; долги ракави со ленти со блокирање во боја; вратот со ребрести, манжетни и полите; графички на предните. Карактеристики на чорапите : подолга должина; шарен дизајн. Дизни, сите права се задржани. Кошмарот на Дизни пред Божиќните спиење и чорапите поставени за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата