.

.

Подобри домови и градини Подобри домови и градини по фузија

Подобри домови и градини Подобри домови и градини по фузија

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Спијте во луксузот на Даун без да плаќате со подобри домови и градини надолу за фузија. Ова природно алтернативно пополнување обезбедува природна поддршка без да се справи со неволјите на квилс. Сеопфатното алтернативно полнење надолу е составено од 95% омекнат кршен бел пердув од патка со отстранети килиња и 5% бела патка надолу. Направено со 100% памучна обвивка за зголемување на удобноста и мекоста. Карактеристиките на белата памучна обвивка и елегантната лента на Дамаск за дополнителен допир на софистицираност. Прилагодливото пополнување ги прави овие подобри домови и градини надолу по фузија перница лесна за обликување во совршена поддршка за главата и вратот. Земете ја вашата најдобра ноќна ноќ со подобри домови и градини надолу за фузија. Подобри домови и градини Подобри домови и градини по фузија пил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата