.

.

Мое дете на Картер Мое момче со кратки ракави и кратки облеки, 2 п.п.

Мое дете на Картер Мое момче со кратки ракави и кратки облеки, 2 п.п.

DEN 127.68

Количината на стоката
Това е достапна

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Да, за лесни облеки! Направен сет за две парчиња сет значи дека тој е подготвен во ниеден момент. Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е одличен додаток на неговата мала гардероба. Комплетирајте со удобна мека маичка со кратки ракави со забавни сафари животни, плус шарени француски памучни шорцеви Тери памук за да се спарат, сите тој треба да игра, ползи, дневна и да остане удобна цел ден. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. 100% памук. Врвот : кратки ракави; Симпатични печатени екран за животни од сафари. Шорцеви : покриена еластична лента за половината; сите ленти. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата