.

.

Гербер Бебе Момчиња Еднократно Обука Панталони Пакет, Спорт, 4-Пакет

Гербер Бебе Момчиња Еднократно Обука Панталони Пакет, Спорт, 4-Пакет

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашето мало момче дополнителен поттик на самодоверба што ќе му треба додека поминува низ тренинг за тенџере со овој 4-пакет панталони за обука за повеќекратна употреба на момчиња од Гербер! Овие панталони за обука доаѓаат во низа преслатки принтови и класични бои во кои ќе уживаат и мама и нејзиното малечко! 4-Пакетот вклучува : 4 пара панталони за обука за повеќекратна употреба. Нежен еластичен појас. Абсорбента интерлинирање. Лесно вклучување и исклучување. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Гербер Еднократно Обука Панталони 4-Пакет За Мали Момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата