.

.

Авиа Девојки Ватиран Јакна, Големини 4 - & Плус

Авиа Девојки Ватиран Јакна, Големини 4 - & Плус

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Носете ја оваа активна Јакна За Девојки Од Авиа со ватиран на терен или на училиште за да обезбедите удобност, топлина и стил. Главната ткаенина се четка одвнатре за ултра меко чувство на руно, а ватираниот ткаен преден дел ќе штити од студот во текот на денот. Високата јака, хаубата и дупките за палците обезбедуваат дополнителна покриеност за да ја заштитат од студот. Оваа јакна ќе стане омилена за топлина и удобност во постудените месеци! Материјал : Главни : 96% Полиестер/4% Спандекс; Ватиран Детали И Џеб Торба : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење . Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Деколте : Прикачена хауба . Затворање : Поштенски фронт. Ракави : Долги ракави со дупки за палците. Џебови : Џебови. Карактеристики : рефлектирачко лого; Врзување на рабовите на ракавите; полите На Опашката За топлина; линии Во Спортски стил. Атлетски Дела Ватиран Патент Јакна За Девојки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата