.

.

Викерман 26 Калај Кадифе Поинсетија Вештачки Божиќ Трансферот, По Торба

Викерман 26 Калај Кадифе Поинсетија Вештачки Божиќ Трансферот, По Торба

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Викерман 26 " Калај Кадифе Поинсетија Вештачки Божиќ Пик. Вклучете го овој прекрасен Избор На Поинсетија во вашето празнично дрво или централно место на масата. Овој пенлив цветен Избор е изработен од издржлив Полиестер, има кадифена текстура 13" цветна глава, стебло завиткано во хартија и има брилијантни сјајни акценти. Тоа е одличен додаток на секој проект Или аранжман За украсување На Празници. Вклучува 3 парчиња по пакување. Викерман 26" Калај Кадифе Поинсетија Вештачки Божиќ Трансферот, 3 По Торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата