.

.

Лиценца за одмаздувач за лиментно со мерење на знамето 3. 4.38

Лиценца за одмаздувач за лиментно со мерење на знамето 3. 4.38

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Калај поштенско сандаче одлично за размена на картички. Децата можат да останат на клупи за размена на училишта, исто така. Мерки за калај 6 x 3,63 x 4.38. Одлично е да седите на бирото во училницата за споделување картички за в Valentубените со пријателите. Доаѓа со знамето, така што децата знаат дека имаат поштенско сандаче за лиментно лиценца за лиценца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата