.

.

Кембел во. Диа Бакар Вртливото Око Вртливо Едно Око Макара, на 10

Кембел во. Диа Бакар Вртливото Око Вртливо Едно Око Макара, на 10

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Макара кембел, Едно Снопче, Ограничување На Работното Оптоварување : 30 фунти, Дијаметар На Очите : 5/16 инчи, Големина На Јаже : 5/16 инчи, Големина На Сноп : 1 инчи, Сноп Материјал : Месинг, Блок Материјал : Цинк, Никел Бренд Име : Кембел Синџир. Дијаметар : 1 во. Заврши : Никел. Материјал : Бакар. Тип На Око : Вртливо Око. Тип На Производ : Вртлива Макара Со Едно Око. Работно Оптоварување : 30 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата