.

.

Кингстон Месинг К188Е Пренасочувач Када Излив Со Прирабница, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг К188Е Пренасочувач Када Излив Со Прирабница, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 1588.96

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантното тело и закривената глава на овој излив на када предизвикуваат поедноставен дизајн, давајќи и на вашата бања универзална привлечност. Избраната рачка на пренасочувачот над главата овозможува водата да го префрли својот проток помеѓу изливот на кадата и главата за туширање. Изберете од низа завршетоци за да се координирате со вашиот ансамбл за бања. Фабрикувани Од Цврст Месинг. Инсталација На Ѕид. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 5 " Излив Дофат. 5-1/4" Вкупна Должина. Завршница Отпорна На Корозија. Дизајниран За Долготрајна Издржливост. Лесен За Чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата