.

.

Еклинд Алатка Хекс-Л Клуч Сет, по сет, Тој Врвот, Метрички

Еклинд Алатка Хекс-Л Клуч Сет, по сет, Тој Врвот, Метрички

DEN 279.20

Количината на стоката
Това е достапна

15 ПАРЧИЊА. МЕТРИЧКИ Л-КЛУЧ ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН КЛУЧ ПОСТАВЕТЕ КРАТКА РАКА W Произведени од 8650 Хром Никел Легиран Челик; Термички обработени За супериорна јачина; Хексадецималните агли се остри и чисти; Завршени за да се спротивстават на ' рѓа; Број На Модел : 10515.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата