.

.

Багиланое Мало Девојче Летен Краток Комбинезон Без Ракави Комбинезони За Печатење 2т 3Т 4Т 5Т 6Т 7Т Детски Летни Шорцеви Облека

Багиланое Мало Девојче Летен Краток Комбинезон Без Ракави Комбинезони За Печатење 2т 3Т 4Т 5Т 6Т 7Т Детски Летни Шорцеви Облека

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Детска Девојка Лигавче Комбинезони Шорцеви Комбинезон Крава Печатење Ракави Ромпер Суспендер Кратки Панталони За Мало Бебе. Карактеристики. Кравјо печатење, ремени за рамо со кука и тока, дизајн на ролна, шорцеви за лигавчиња за девојчиња со 2 џебови, секојдневен комбинезон без ракави за деца, извонредни детали за дизајнот го прават вашето малечко слатко и шармантно. Погоден за секојдневно секојдневно носење, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Големина (см)/(инч)tttttttttt t t t t t16. 14 t Bust : t48t/t18. 90 . 100tadvisted Возраст : t3-4 Годиниtlengh : t43, 5t/t17, 13 t Bust : t50t/t19. 69 . 110tadvisted Возраст : t4-5 годиниtlengh : t45, 5t/t17, 91 t Bust : t52t/t20. 47 . 120tadvisted Возраст : t5-6 годиниtlengh : t47, 5t/t18, 70 t Bust : t54t/t21. 26 . 130tadvisted Возраст : t6-7 годиниtlengh : t50t/t19. 69 t Bust : t56t/t22. 05 . Спецификација. Материјал : Мешавина Од Памук. Стил : Мода. Пол : Девојка . Сезона : Fall Лето. Количина : 1 парчиња . Шема : Кравјо Печатење. Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Комбинезон. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Секојдневен Дизајн : кравјо печатење, ремени за рамо со кука и тока, дизајн на ролна, шорцеви за лигавчиња за девојчиња со 2 џебови, секојдневен комбинезон без ракави за деца, извонредни детали за дизајнот го прават вашето малечко слатко и шармантно. Совршен Подарок : мали девојчиња без ракави шорцеви за лигавчиња се идеален подарок За Ноќта на Вештерките, Божиќ или роденден за вашето мало девојче. Многу Прилики : мали девојчиња лигавчиња шорцеви ромпер е совршен за секојдневно секојдневно носење, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Мек Материјал : комбинезонот за девојчиња за деца е изработен од памучна мешавина, која е мека, удобна, дише и не ја иритира нежната кожа на бебето, што е многу кул во лето. Големина и Боја : 2-3 Години, 3-4 Години, 4-5 Години, 5-6 Години, 6-7 години, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. Боја : кравјо печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата